Kështu duket vendi ku do të nënshkruhet marrëveshja nga Hoti e Grenell

18:03 | 21 Shtator 2020

Pas pak pritet të arrijë delegacionin amerikan ku do të takohen më Kryeministrin Avdullah Hoti.

Ku në Qeveri pritet të  nënshkruhet dhe një marrëveshje ekonomike, shkruan arbresh.info

Tashmë Qeveria ka bërë gati gjithçka për këtë proces ku do të nënshkruhet edhe kjo marrëveshje ekonomike./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara