Kështu duket sheshi i Podujevës pak orë par mbylljes së votimit

17:33 | 29 Nëntor 2020

Kanë mbetur më pak se dy orë që nga mbyllja e qendrave të votimit në Podujevë.

Sipas të dhënave të fundit është shtuar numri i votuesve në vendvotimet në Podujevë, raporton Arbresh.info.

Po ndryshe po duket sheshi i qytetit të Podujevës.

Aty nuk ka grumbullim të njerëzve dhe se është i qetë.

Ndryshe, votimi përfundon në orën 19:00.

 

🔴#LIVE: Të dhënat e fundit nga shkolla “Ismail Qemali”, qendra më e madhe votuese në Podujevë

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara