Këshilltari i Thaçit ironizon më këshilltarin e Hotit: Krejt shqetësimet m’i hoqe, si me dorë

11:31 | 16 Shtator 2020

Këshilltari politik i presidentit Thaçi, Adil Behramaj, ka ironizuar më këshilltarin e kryeministrit Hoti, Xhavit Beqiri, i cili duke komentuar deklaratat e presidentit Thaçi, tha se askush nuk duhet të shqetësohet.

Duke ironizuar me të, Behramaj ka thënë se si me dorë, krejt shqetësimet na i ka hequr ky këshilltari i kryeministrit, që na foli në emër të tij.

Sipas tij, kryeministri dhe klubi i valltarëve të tij janë duke e bërë situatën shumë shqetësuese, transmeton lajmi.net.

Ky është postimi i plotë i tij:

Sot, sigurisht as ju nuk keni kurrfarë shqetësimesh. Mua, si me dorë, krejt shqetësimet m’i hoqi ky këshilltari i…

Publiée par Adil Behramaj sur Mercredi 16 septembre 2020

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara