Kapen dy meshkuj, dërgohen në Dubravë

09:28 | 11 Janar 2019

Sipas raportit të Policisë, në bazë të urdhëresës së lëshuar nga Gjykata Themelore në Prishtinë, është arrestuar një mashkull në Prishtinë dhe i njëjti është dërguar në vuajtje të dënimit në burgun e Dubravës.

Po ashtu në Podujevë në bazë të urdhëresave të lëshuara nga Gjykata Themelore Prishtinë dega Podujevë, është arrestuar një mashkull dhe i njëjti është dërguar në vuajtje të dënimit në burgun e Dubravës./arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara