Ai e ka të caktuar rimeçin me kampionin e WBC-së për muajin shkurt të vitit të ardhshëm, ndërsa pas duelit ndaj suedezit nuk mund të mos e ngacmonte kampionin.

(Foto: David Becker/Getty Images/Guliver)

“Deontay Wilder, është radha jote. Tash do të shkoj në shtëpi dhe të qetësohem me familjen”, ka thënë Fury.

Natyrisht se nuk mungoi as deklarata e Wilder për Tysonin, për të cilin deklaroi se është i mbaruar dhe se mezi e pret rimeçin mes tyre. /Telegrafi/