Jahjaga takohet me kryeministrin Rama në Tiranë

14:16 | 10 Shtator 2015

Presidentja e Republikës së Kosovës Atifete Jahjaga, në kudër të vizitës që është duke zhvilluar në Tiranë është takuar edhe me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama.

“Takim i frytshëm dhe miqësor me Kryeministrin Rama”, ka shkruar Jahjaga në një postim në Facebook të cilit i ka bashkëngjitur edhe fotografitë e takimit me Ramën./arbresh.info.

11998993_881941265228351_5803021926843284929_n

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara