Isufi: Vetëm ekspertiza e vërtetë e vërteton kufirin mes Malit të Zi e Kosovës

12:20 | 7 Dhjetorë 2017

Shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së, Ahmet Isufi ka thënë se vetëm ekspertiza e vërtetë është ajo që e vërteton vijën kufitare mes Malit të Zi e Kosovës.

“Vetëm ekspertiza e vërtetë është ajo që vërteton vijën kufitare mes Malit të Zi dhe Kosovës”, tha Ahmeti, shkruan arbresh.info.

Isufi tha gjatë seancës kur po diskutohet për Programin e Qeverisë 2017-2021 se në Kuvend duhet të debatohet për tema e jo për konfrontime./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale