Ismet Beqiri viziton BIK-un në emër të LDK-së

11:22 | 11 Gusht 2019

Ish-shefi i Grupit Parlamentar të Lidhjet Demokratike të Kosovës (LDK) Ismet Beqiri Kryeministri ka vizituar Bashkësinë Isalme të Kosovës (BIK) me rastin e festës së Kurban Bajramit.

Ai, në emër të LDK-së ua uroj festën e Kurban Bajramit të gjithë qytetarëve të Kosovës.

“Kam kënaqësinë që në emër të kryesisë së LDK-së dhe kryetarit İsa Mustafa, t’ua uroj të gjithë besimtarëve myslimanë, festën e Kurban Bajramit. “, tha Beqiri. /arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara