Isa Mustafa e sheh “ulje të nivelit të tij”, komentimin e deklaratave të Kurtit

11:48 | 1 Prill 2020

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mutafa pas takimit me presidentin e vendit, Hashim Thaçin është deklaruar për medie, shkruan arbresh.info.

Ai u pyet nga gazetarët për disa deklarata të kryeministrit Kurti teksa tha se nuk i komenton.

Mustafa tha gjithashtu se nuk ulë nivelin e tij dhe të subjektit të komentoj ato.

“Më nis unë  me ja kthy krejt cka ka thanë Kurti për mu, do të ulsha nivelin edhe timin edhe të subjektit politik që unë përfaqësoj”, ka thënë Mustafa.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara