Ia ndalën fjalën me fishkëllima: PSD deklarohet për aksionin ndaj Hotit

Aktivistët e PSD’së, Natyra Kuçi dhe Teutë Rrusta, i kanë ndërprerë sot fjalën kryeministrin Avdullah Hoti gjatë një diskutimi për dialogun me Serbinë. Duke fishëkëlluar, dy aktivistët pyetën kryeministrin Hoti se pse nuk po flet për dhunën ndaj grave dhe vrasjen e tyre nga burrat, shkruan Arbresh.info. PSD’ja ka njoftuar për aktivitetin e plotë që … Continue reading Ia ndalën fjalën me fishkëllima: PSD deklarohet për aksionin ndaj Hotit