Hoti: Me këtë program, askush nuk e merr Kosovën seriozisht

11:47 | 7 Dhjetorë 2017

Shefi i Grupit Parlamentar të LDK-së ka kritikuar Programin Qeverisës 2017-2021 duke thënë se programi shpërfaq në mënyrë të vrazhdë mungesën e vizionit të kësaj qeverie.

“Ju nuk jeni për punë të mëdha dhe nuk mund të adresoni punë të mëdha”, ka deklaruar Hoti, shkruan arbresh.info.

Sipas tij, sfida kryesore e kësaj qeverie ka qenë se kush të marr më shumë pushtet.

Hoti ka thënë se me këtë program Kosovën nuk do ta marr askush seriozisht pasi siç ka thënë, me të Kosova vetën nuk po e merr seriozisht./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale