Hidhet shorti për fazën preliminare të kualifikueseve në Ligën e Evropës: Gjilani kundër Tre Penne

13:22 | 9 Gusht 2020

Është hedhur shorti për parakualifikueset e Ligës së Evropës.

Dy skuadra kosovare do të garojnë në fazën preliminare të kualifikueseve të Ligës së Evropës; Prishtina dhe Gjilani, përcjell lajmi.net.

Sot, këto skuadra kanë mësuar edhe kundërshtarët e tyre të parë.

Gjilani do të përballet me skuadrën e Hidhet shorti për fazën preliminare të kualifikueseve në Ligën e Evropës: Gjilani kundër Tre Penne (San Marino).

Skuadra vendase do të jetë ajo e Tre Penne, pasi është tërhequr e para në shortin e sotëm.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara