Haziri për largimin e Osmanit: Ajo nuk konsultohet me askënd për vendimet e saj

20:28 | 14 Shtator 2020

Kryetari i Gjilanit Lutfi Haziri ka thënë se LDK-ja është unike dhe se largimi i Vjosa Osmanit është i pa kthyeshëm .

Nënkryetari i LDK-së,  ka thënë se nuk ka biseduara me Osmanin për këtë vendim, raporton Arbresh.info.

“ Nuk kam biseduar me atë ajo nuk konsultohet me askënd kur të vendos për vendime politike. Nuk kam biseduar me të për largimi. Mendoj që ne duhet të gjejmë rrugë për të biseduar për dallimet e vogla”, ka thënë Haziri.

Shkarkimi ka qenë i dhimbshëm ka thënë Haziri në kanal 10.

“Unë kam votuar kundër largimit nga pozita e nënkryetares së LDK-së, ka thënë Haziri

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara

Të ngjashme