Haxhiu: Kërkesa e LDK-së për president, e padrejtë

13:16 | 14 Dhjetor 2019

Anëtarja e kryesisë, Albulena Haxhiu është deklaruar para mediave pas takimit të kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje.

Haxhiu ka thënë se kërkesa e LDK-së për Presidentin është e padrejtë.

“Kërkesa për Presidentin nga ana e Lidhjes Demokratike të Kosovës është e padrejtë” , ka thënë Haxhiu.

Ajo ka thënë se takimi i djeshëm ka qenë i frytshëm dhe se ata po bëjnë përpjekje maksimale që të arrijnë një marrëveshje.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara