Haradinaj takon një delegacion nga Bundestagu gjerman

09:53 | 10 Tetor 2019

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka pritur në takim një delegacion nga Bundestagu Gjerman, pjesë e Nënkomitetit për Parandalimin e Krizave Civile, Menaxhimin e Konfliktit dhe Veprimeve te Integruara.

Mediat janë lejuar të marrin vetëm pamje.

Takimi është duke u mbajtur më dyer të mbyllura ndërsa pas përfundimit zyra e Kryeministrit do të lëshoj vetëm një komunikatë për media./arbresh.info/

Haradinaj takon një delegacion nga Bundestagu gjerman

Haradinaj takon një delegacion nga Bundestagu gjerman

Publiée par Arbresh.info sur Jeudi 10 octobre 2019

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara