Haradinaj takohet me studentë nga Vjena dhe Venediku

07:03 | 18 Janar 2019

Kryeministri Ramush Haradinaj sot pret në takim 120 studentë nga Vjena dhe Venediku nga programi i studimeve “Europian Master in Human Rights and Democratisation”.

Takimi mbahet në orën 09:00./arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara