Gllogoc, një femër sulmohet seksualisht

10:31 | 15 Shtator 2017

Policia e Kosovës njofton se një femër është sulmuar seksualisht nga një person.

Ndërkohë, sipas tyre, i dyshuari tashmë gjendet nën arrest.

Rasti, siç bën të ditur Policia, ka ndodhur në Gllogoc të enjten pasdite. “Viktima femër ka raportuar se është keqpërdorur seksualisht nga i dyshuari mashkull. I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit pas intervistimit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin policor.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara