Gjobat në trafik: Mungesa e ulëses për fëmijë 100-300 Euro

20:09 | 5 Prill 2018

Policia në aksion edhe për mungesën e rripit sigurues.

Vendosja e rripit të sigurisë, mungesa e ulëses për fëmijë nën moshën 12 vjeçare dhe përdorimi i telefonit gjatë vozitjes janë pikat kryesore të planit operativ të Njësitit Rajonal të Trafikut Rrugor në Prishtinë. Gjobat janë nga 100 deri 300 Euro./21Media

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara