Gjendja e tmerrshme e magjistrales Prishtinë – Mitrovicë

14:56 | 26 Korrik 2018

Magjistralja Prishtinë-Mitrovicë ka qenë sot e bllokuar.

Shkak për këtë janë bërë vërshimet si pasojë e shirave të vazhdueshëm dhe të rrëmbyeshëm që po vazhdojnë këtë verë.

Fotografi i Arbresh.info ju sjell pamje nga gjendja e kësaj rruge sot./Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale