Gjendet një grua pa shenja jete në Gjakovë

12:44 | 30 Qershor 2020

Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh ka bërë të ditur se një qytetar ka raportuar se gruaja e xhaxhait të tij  është gjetur pa shenja jete në shtëpi, transmeton arbresh.info.

Nga ana tjetër është bërë e ditur se me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Ky është njoftimi i plotë:

Gjakovë 29.06.2020-15:20.  Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se gruaja e xhaxhait të tij  viktima femër  kosovar e është gjetur pa shenja jete. Njësitet policore dhe ekipi mjekësor  kanë dalë në vendin e ngjarjes nga mjeku është  konstatuar vdekja e viktimës. Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion, ndërsa rasti  vazhdon të hetohet.” /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara