Gjakovë, burri sulmon fizikisht gruan dhe vajzën e tij, arrestohet nga policia

12:51 | 7 Shtator 2019

Policia njofton se është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar pasi qe i njëjti nën ndikim të alkoolit ka sulmuar fizikisht bashkëshorten dhe vajzën e tij. Bashkëshortja ka pësuar lëndime dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor ndërsa  me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara