Garda Ceremoniale e FSK-së ka ngritur flamurin, aty është edhe Albin Kurti

08:26 | 17 Shkurt 2020

Për nder të 17 Shkurtit – Ditës së Pavarësisë, Garda Ceremoniale e FSK-së ka ngritur flamurin.

Të pranishëm ishin kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani, dhe kryeministri Albin Kurti.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara