Fshati përrallor në Gjakovë, mahnitë me pamje gjatë festave të fundvitit

22:45 | 1 Dhjetor 2019

Fshati Pjetërshan në Gjakovë sërish është ndriçuar nga dekorimet për Krishtlindje dhe Vit të ri.

Banorët e këtij fshati si çdo vit tjetër edhe këtë vit e kanë vazhduar traditën e ndriçimit të fshatit, duke i dhënë një pamje të mrekullueshme, shkruan arbresh.info

Më poshtë mund të shihni disa nga fotot të cilat tregojnë bukuritë e këtij fshati gjatë festave të fundvitit./arbresh.info/

 

 

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara