Fillon rregullimi i sheshit “Adem Jashari”

19:20 | 13 Mars 2018

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, përmes një postimi në Facebook ka treguar se kanë filluar punimet për rregullimin e sheshit “Adem Jashari” në Prishtinë.

“Kjo hapësirë do të shndërrohet në një shëtitore të përshtatshme dhe do të përfshijë brenda vetes edhe pjesët e gjelbëruara, edhe ulëset për pushim”, ka shkruar Ahmeti.

I gjithë projekti pritet të përfundojë për 90 ditë pune./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale