Fillon mbledhja e kryesisë së LDK-së, a do të ketë marrëveshje me Vetëvendosjen?

11:18 | 14 Dhjetor 2019

Ka filluar mbledhja e kryesisë së Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK).

Në selinë e LDK-së në mbledhjen e kryesisë së kësaj partie, kanë arritur nënkryetarët Vjosa Osmani, Agim Veliu e Lutfi Haziri, raporton arbresh.info.

Poashtu në mbledhje janë edhe anëtarët e kryesisë Avdullah Hoti, Kujtim Shala, Arban Abrashi si dhe Gazmend Muhaxhiri./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara

Të ngjashme