Ferizaj, ishte në pushim i thyhet shtëpia

11:42 | 17 Shtator 2020

Policia ka njoftuar se është thyer një shtëpi në Ferizaj, derisa ishin në pushim jashtë Kosovës, raporton Arbresh.info.

Ky është njoftimi i plotë nga Policia e Kosovës:

VJEDHJE E RËNDË

Ferizaj 16.09.2020–01:35. Viktima mashkull kosovar ka raportuar se deri sa ishte ne pushime jashtë Shtetit, në shtëpinë e tij janë vjedhur dy armë me leje, armë gjuetie dhe një armë Bereta, disa funta dhe €uro para të gatshme. Rasti nën hetime.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara