Edhe FSK-ja i gëzohet gjetjes së Erion Gashit (FOTO)

11:33 | 16 Mars 2017

Forca e Sigurisë së Kosovës e cila ishte vënë që nga dje në kërkim të vogëlushit të zhdukur nga Mramori, Erion Gashi, sot duket se i është gëzuar shumë rikthimit të tij tek familja, shkruan arbresh.info.

Erioni është gjetur sot paradite nga kushëriri i tij, Zymer Gashi teksa po kthehej i vetëm në shtëpinë e tij ndërkohë që mbrëmjen e kishte kaluar duke fjetur në mal.

FSK-ja ka ardhur tek familja Gashi dhe janë parë shumë të lumtur me Erionin duke e përkdhelur e përqafuar./Arbresh.info.

17357706_1436070756405536_1185925669_o 17311691_1436070769738868_1453158844_o 17357020_1436070766405535_1167044434_o 17357651_1436070783072200_135646315_o 17357661_1436070793072199_945816451_o

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara