Edhe Albin Kurti arrin në Kuvend

09:42 | 3 Gusht 2017

Albin Kurti ka arritur në Kuvendin e Kosovës për seancën konstituive ku pritet të zgjidhet kryetari dhe nënkryetarët e Kuvendit

Po ashtu në ndërtesën  e Kuvendit kanë arritur edhe Visar Ymeri, bashkë me deputetët Aida Dërguti dhe Dardan Molliqaj,  dhe Frashër Krasniqi.

Në Kuvendin e Kosovës Lëvizja Vetëvendosje do ti ketë 32 deputetë të cilër arritën ti marrin votat në zgjedhjet e 11 qershorit,

2 0 1

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara