Duda Balje vazhdon traditën, kësaj here shpërndan pako në QKUK – për Bajram!

14:34 | 30 Korrik 2020

Deputetja boshnjake në Kuvendin e Kosovës, Duda Balje po vazhdon të tregohet humaniste.

Me rastin e Kurban Bajramit, Balje ka shpërndarë dhurata në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

“Në kete menyre na sote i vizituam para Bajramit repartin e Onkologji në QKUK. Shumë faleminderit dr. Ilir Kurteshit dhe stafit mjeksore në këtë repart. Të dashur në këtë ditë para Kurban Bajramit ju jeni pjese e lutjeve te mia”, ka shkruar ajo.

 

 

 

 

 

 

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara