Digjet një pjesë e objektit të Fakultetit të Shkencave Matematiko-Natyrore

16:04 | 6 Tetor 2017

Është përfshirë nga zjarri objekti i Fakultetit të Shkencave Matematiko-Natyrore, shkruan arbresh.info

Pjesa anësore e ndërtesës është djegur bukur shumë. Ndërsa zjarrfikësit janë ndodhen në vendin e ngjarjes duke shuar flakët.

Më poshtë keni pamjet nga ky vend./arbresh.info/

FSHMN FSHMN

Merr flakë objekti i Fakultetit të Shkencave Matematiko-Natyrore të Universitetit të Prishtinës. Policia e Kosovës dhe Zjarrëfikësit janë në vendin e ngjarjes. Ende nuk dihet shkaktari i zjarrit në këtë objekt.

Posted by Arbresh.info on Freitag, 6. Oktober 2017

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara