Digjet një banesë në Prishtinë, policia evakuon një grua dhe një foshnje

12:59 | 14 Shtator 2019

Një kompleks banesor është përfshirë nga zjarri të Qafa në Prishtinë.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë menjëherë njësiti i zjarrfikëse dhe Policisë së Kosovës.

Arbresh.info ka mësuar se këta të fundit kanë arritur të largojnë një grua dhe një foshnje nga ndërtesa.

Ekipi i arbresh.info ndodhet në vendin e ngjarjes dhe të u mbaj të informuar për zhvillimet.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara