Dështon rezoluta e VV-së për menaxhimin e pandemisë

11:18 | 17 Shtator 2020

Më 27 vota për, 42 kundër dhe tri abstenime, ka dështuar votimi i rezolutës së VV-së për menaxhimin e pandemisë së COVID-19, raporton arbresh.info

E njëjta, në Kuvend kishte mbetur që nga muaji korrik.

Kjo rezolutë nuk do të votohet më në Kuvend, pasi që më shumë se 61 deputetë kanë votuar në lidhje me atë./arbresh.info/

?#LIVE Kuvendi i Kosovës fillon sesionin vjeshtor

?#LIVE Kuvendi i Kosovës fillon sesionin vjeshtor

Publiée par Arbresh.info sur Jeudi 17 septembre 2020

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara