Deputetja që u paraqit me veshje provokuese sot në Kuvend, ia mori primatin Duda Baljes (FOTO)

15:02 | 14 Shtatorë 2018

Kuvendi i Kosovës ka vazhduar seancën plenare sot.

Në shumicën e seancave ajo që bie në sy është edhe veshja e deputeteve të Kuvendit. E në qendër të vëmendjes dhe lajm i medieve thuajse çdoherë bëhet deputetja Duda Balje, shkruan Arbresh.info.

Mirëpo kësaj radhe primatin e mori për tërheqje të vëmendjes deputetja Jelena Bontić nga partia SL.

Me një dukje mjaft provokuese ajo u paraqit sot në seancën e Kuvendin./Arbesh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara