Deputetët vizitojnë AUV-in lidhur me aferën e importit të mishit

07:01 | 27 Mars 2018

Komisioni për të Drejtat Njeriut, Barazi Gjinore, për Persona të Pagjetur dhe Peticione i Kuvendit të Republikës së Kosovës, do të vizitojë Agjencinë e Ushqimit dhe Veterinarisë, lidhur me aferën e importit të mishit në Kosovë.

Vizita e tyre do të zhvillohet duke filluar nga ora 9:30./Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara