Dëbora mbulon kryeqytetin, këto janë temperaturat

15:05 | 28 Shkurt 2020

Në pjesën e dytë të ditës sot kanë nisur reshje në formë të shiut e borës.

Kjo gjë edhe ishte paralajmëruar nga Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, shkruan portali arbresh.info.

Kryeqyteti tashmë është bërë me një shtresë të hollë dëbore, por që nuk ka shkaktuar probleme në qarkullimin e trafikut.

Arbresh.info ju sjell pamje nga qyteti si dhe parku i Gërmisë.

Dëbora mbulon kryeqytetin

Dëbora mbulon kryeqytetin

Publiée par Arbresh.info sur Vendredi 28 février 2020

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara