Daut Haradinaj-Kadri Veselit: Të priftë e mbara i nderuar, dalsh faqebardhë

22:13 | 7 Nëntor 2019

Daut Haradinaj nga AAK i ka dalë në përkrahje kryetarit të PDK-së, Kadri Veseli pas thirrjes për të nga Gjykata Speciale.

“Si për çdo luftëtarë, ashtu edhe për Kadri Veselin kam qenë dhe do jem në përkrahje”, ka shkruar Haradinaj në Facebook.

“Të priftë e mbara i nderuar, dalsh faqebardhë”.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara