Daka: Do të jepen raporte dy herë në ditë sa i përket punës në QNR

17:07 | 9 Tetor 2019

Kryetarja e Komisioni Qendror të Zgjedhjeve, Valdete Daka në fund të mbledhjes ka dhënë një njoftim për media sa i përket punës në Qendrën e Numërimit të Votave, shkruan arbresh.info.

“E kam një njoftim për media që zëdhënësi do të japë raporte dy herë në ditë sa i përket punës në QNR në mëngjes diku në orën 09:00 dhe pasdite dikur në orën 05:00 që ta keni një pikë të referimit”, ka thënë Daka në fund të mbledhjes së KQZ-së./arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara