Ceremonia e FSK-së për Epopenë e UÇK-së (LIVE)

11:08 | 5 Mars 2018

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi dhe Kryeministri Ramush Haradinaj po marrin pjesë në ceremoninë e FSK-së në kazermën “Adem Jashari” e cila organizohet për nder të manifestimit “Epopeja e UÇK-së”.

Arbresh.info ua sjell LIVE ngjarjen në videon më poshtë./Arbresh.info

Mbahet ceremonia e FSK-së në kazermën “Adem Jashari” e cila organizohet për nder të manifestimit “Epopeja e UÇK-së”.

Posted by Arbresh.info on Montag, 5. März 2018

Shpërndaje në rrjete sociale