Bekim Jashari jep detaje për gjetjen e Egzona Islamit

11:21 | 25 Tetor 2020

Kryetari i Skenderaj, Bekim Jashari ka dhënë lajmin e mirë se Egzona Islami është gjetur gjallë.

Ai ka treguar se ajo është gjetur në fshatin Gllanasellë.

Tutje, Jashari ka treguar se asaj tashmë është duke ju dhënë ndihma e parë mjekësore dhe se së shpejti do të njoftohen për gjendjen e saj shëndetësore.

Kryetari i Skenderaj ka falenderuar të gjithë qytetarët e vullntetit të mirë që ndihmuan në gjetjen e Egzonës.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara