Behgjet Pacolli promovon librin e tij të radhës

11:22 | 14 Dhjetor 2017

Zëvendëskryeministri i parë dhe Ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli, ka promovua librin e tij të radhës “15 parimet e suksesit sipas Behgjet Pacollit”.

Libri është duke u promovuar para studentëve të universitetet AAB./arbresh.info/

Behgjet Pacolli mban ligjëratë me studentë dhe promovon librin më të ri “15 parimet e suksesit sipas Behgjet Pacollit”

Posted by Arbresh.info on Donnerstag, 14. Dezember 2017

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara