Bëhet edhe një herë pastrimi edhe dezinfektimi i rrugëve në Prishtinë

10:00 | 8 Prill 2020

Komuna e Prishtinës sot për herë të dytë ka filluar t’i dezinfektoj rrugët dhe hapsirat publike të kryeqytetit.

Ky dezinfektim është si pjesë e masave mbrojtëse për të parandaluar përhapjen e virusit Cocid-19.

Në foton më poshtë mund të shihni dezinfektimin të njërës nga rrugëve të kryeqytetit./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara