Befasohet kryetari i Skenderajt, Sami Lushtaku (FOTO)

09:28 | 19 Korrik 2017

Kryetari i Skenderajt i cili sapo është liruar nga burgu Sami Lushtaku sot është befasuar në zyrën e tij në komunë.

Aty i kanë shkurar për vizitë nipat dhe mbesat, respektivisht fëmijët e Mërgimit, djalit të tij.

Ish-komandanti i UÇK-së është liruar nga të gjitha akuzat për krime lufte disa javë më parë./Arbresh.info.

s_1500448644-1479664

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara