Arrijnë në mbledhjen e LDK-së Agim Veliu dhe Lutfi Haziri

16:50 | 2 Qershor 2020

Dy nënkryetarë e LDK-së, Agim Veli dhe Lutfi Haziri kanë arritur në zyrat e LDK-së ku po mbahet mbledhja e kryesisë, gjatë së cilës do të diskutohen emrat e ministrave në qeverinë Hoti.

I pari që arriti në zyre ishte Veliu, por menjëherë pas tij ka arritur edhe kreu i Gjilanit, Lutfi Haziri.

Haziri duket në disponim të mirë/arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara