Arrestohen 20 persona

10:06 | 16 Shkurt 2020

Policia e Kosovës gjatë njëzet e katër orëve të fundit ka arrestuar 20 persona.

Të dyshuarit janë ndaluar në lokacione të ndryshme dhe dyshohen për vepra të ndryshme penale, shkruan arbresh.info.

Në raportin 24 orësh të PK-së thuhet se 11 nga të arrestuarit janë dërguar në mbajtje ndërsa 2 në vuajtje të dënimit./arbresh.info/

 

Persona të arrestuar 20
Persona në mbajtje 11
Persona në ndalim policor 0
Persona në vuajtje të dënimit 2

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara