Aksident, vetura hyn brenda në një lokal në Prishtinë

22:50 | 25 Tetor 2020

Një aksident komunikacioni ka ndodhur para pak çastesh në Prishtinë.

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në Prishtinë, ku një veturë është përplasur dhe ka hyrë brenda disa lokaleve, raporton Arbresh.info.

Në disa foto të siguruar nga Arbresh.info. shihet se ngjarja ka ndodhur “te Qafa” dhe në vendin e ngjarjes janë edhe dhe zjarrfikësit.

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara