Aksident në Gjilan, katër persona të lënduar

10:06 | 17 Prill 2019

Një aksident ka ndodhur pak para orës 7:00 në dalje të Gjilanit, njofton Klan Kosova.

Këtë e ka konfirmuar për klankosova.tv, Ismet Hashani, zëdhënësi i policisë për rajonin e Gjilanit, i cili theksoi se aksidenti.

“Aksidenti ka ndodhur mes dy veturave ndërsa kanë mbetur katër persona të lënduar lehtë dhe një me lëndime më të rënda janë dërguar në QKUK”.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara