Aksident me të lënduar në Pejë, vetura përfundon brenda lokalit

23:54 | 12 Nëntor 2019

Një aksident ka ndodhur sonte në qytetin e Pejës.

Mësohet se një veturë ka humbur drejtimin nga shpejtësia e madhe dhe ka përfunduar brenda një lokali. Në këtë aksident janë shkaktuar dëme të mëdha.

Përveç kësaj, jozyrtarisht mësohet se tre persona janë lënduar nga ky aksident trafiku./Express

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara