AKR-Nisma e PD sot në Prishtinë hapin zyrtarisht fushatën

11:41 | 25 Shtator 2019

Aleanca Kosova e Re, Nisma dhe Partia e Drejtësisë sot do të hapin zyrtarisht fushatën parazgjedhore për zgjedhjet e 6 tetorit.

Hapja e fushatës do të bëhet në sallën 1 Tetori”, në Prishtinë, duke filluar nga ora 18:00, shkruan arbresh.info.

Ndryshe nga ky koalicion në garë për deputetë të Kuvendit të Kosovës janë 110 kandidat./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara