Ahmeti për autobusat e Prishtinës: Ma i bukur qeky i Kosovatransit, dorën n’zemër

16:18 | 23 Maj 2020

Kryetari i komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka shpërndarë një fotografi ku shihet autobusi i dikurshëm që qarkullonin prishtinasit dhe tani të rinjët.

Ahmeti me një dozë shakaje ka thënë se më i bukur është autobusi kosovatransit, dorën n’zemer.

“Ma i bukur qeky i Kosovatransit, doren n’zemër.

#shpiPRkrejt

Me gjet nja me kthy ne qarkullim!”, ka thënë ai.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara