Agron Mustafa tubon tri shishe të ujit gjatë dëshmisë për Telekomin

11:39 | 1 Korrik 2019

Ish-kryeshefi i Telekomit, Agron Mustafa, po intervistohet nga Komisioni Hetimor Parlamentar në lidhje me gjendjen në Telekom.

Ai ka përfunduar një shishe të ujit, dhe derisa ka patur një shishe tjetër me ujë të ftohtë para vetës, kërkoi ta ketë edhe një të tretë përpara.

“Edhe një shishe të lutna”, i kërkoi shërbimit të Kuvendit Mustafa derisa vazhdonin pyetjet  e anëtarëve të komisionit.

Ka mbi një orë që komisioni po interviston Agron Mustafën./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara